به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۹ منحصراً به صورت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از امروز یکشنبه دوازدهم مردادماه آغاز شده و تا روز دوشنبه بیستم مردادماه ادامه خواهد داشت.

بر این اساس تمامی متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند.

آزمون استخدامی تصدی منصب قضا در روز جمعه دوم آبان ماه و به صورت تستی برای تمامی داوطلبان اعم از دانشگاهی و حوزوی برگزار می‌شود.  داوطلبان دانشگاهی پذیرفته شده در آزمون تستی،  روز جمعه ۲۱ آذرماه در آزمون تشریحی شرکت خواهند کرد و از داوطلبان حوزوی پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه علمی دعوت به عمل می‌آید.

گفتنی است، کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه ۲۹ مهرماه از طریق  درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت و ساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: