به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، پس از شیوع کرونا و لزوم آموزش‌های مجازی، برخی از دانش آموزان به دلیل فقدان دسترسی به ملزومات هوشمند دچار مشکلاتی شدند که این رقم در استان مازندران به حدود ۳۹هزار دانش آموز می‌رسد.

در این زمینه دو پویش کمک مومنانه و همکلاسی مهربان در مازندران سعی بر تامین گوشی و تبلت هوشمند برای دانش آموزان فاقد گوشی کردند. در همین راستا یکی از خیران استان ظهر امروز ۳۰۰عدد تبلت هوشمند به ارزش ریالی هرکدام حدودا ۷۰میلیون ریال به دانش آموزان فاقد گوشی شهرستان محمودآباد اهدا کرد که طی مراسمی باحضور مدیرکل آموزش وپرورش مازندران، فرماندار محمودآباد و دیگر مسئولان تبلت‌ها برای اهدا به دانش آموزان به مدیران مدارس شهرستان تحویل داده شد.

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران در این مراسم گفت: با قدردانی از حضور خیران در صحنه برای جلوگیری از قطع زنجیره تحصیلی در روزگار کرونایی، سرمایه گذاری در حوزه آموزش و پرورش و تحصیل دانش‌آموزان زیرساخت‌های کشور را می‌سازد. توسعه فرصت‌های برابر آموزشی برای همه دختران و پسران در استان مازندران حق تمامی دانش آموزان است و آموزش و پرورش نمی‌تواند به تنهایی این عدالت را برقرار کند

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: