به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در احکام جداگانه ای دکتر مسعود امامی‌نژاد را به سمت «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تالش» و بابک کیوانی بروجنی را به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن» منصوب کرد.

در متن احکام دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر مسعود امامی‌نژاد

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تالش» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

محمدمهدی طهرانچی

دکتر مسعود امامی‌نژاد دارای مدرک دکتری تخصصی آموزش مدیریت و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی است که پیش از این معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد تالش بوده است.

همچنین دکتر طهرانچی در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر حسن اخگری سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد تالش تقدیر و تشکر کرد.

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن

برادر گرامی جناب آقای بابک کیوانی بروجنی

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن» منصوب می‌شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

محمدمهدی طهرانچی

بابک کیوانی بروجنی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن است که سرپرست موقت، معاون پژوهش و فناوری، معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن را در کارنامه اجرایی خود دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: