به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، با توجه به اتمام مهلت مجدد ثبت‌نام شرکت در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۹ که از روز سه‌شنبه یکم مهرماه آغاز شد و تا روز گذشته، جمعه چهارم مهرماه ادامه داشت سازمان سنجش آموزش کشور آمار داوطلبان ثبت‌نام شده را اعلام کرد.

فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو بیان کرد: ۵۶۵ هزار و ۱۶۴ نفر برای شرکت در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۹۹ ثبت‌نام کردند.

کارت شرکت در آزمون استخدامی از روز سه‌شنبه ششم آبان ماه ۹۹ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org r قرار خواهد گرفت و این آزمون روز جمعه نهم آبان ماه ۹۹ در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی است که در تقاضانامه درج می‌شود.

لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در امتحان مشترک فراگیر به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای امتحان مشترک فراگیر توسط دستگاه اجرایی مربوط مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: