به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، در این حکم خطاب به دکتر خرسند آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب می‌شوید.
امید است در راستای ارتقای کیفی نظام آموزش عالی، تعیین و تثبیت برنامه‌های گسترش، کمی، تنظیم و اجرای برنامه‌های علمی (آموزشی و پژوهشی) در راستای شبکه‌سازی و مأموریت‌گرایی، متناسب‌سازی رشته‌ها با نیازها، همکاری لازم با دانشگاه بجنورد در اجرای مصوبه شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی (موضوع نامه‌های شماره ۱۶۰۹۳۴/۲ مورخ ۰۳/‌۰۸/‌۹۹‬ و ۱۶۳۰۸۲/۲ مورخ ۰۶/‌۰۸/‌۹۹‬ داشته و اهتمام عالی خویش را در توسعه کمی و کیفی آن مجتمع با بهره‌مندی از مشارکت اعضای هیئت علمی و کارکنان به‌کار گیرید.
انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های موثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن مجتمع و با اتکال به خداوند متعال، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به‌کار برید.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر مصطفی حیدری، رئیس سابق مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: