به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، در آستانه فرارسیدن ایام ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق علیه‌السلام با حضور جمعی از فرهنگیان بسیجی حوزه ستادی، مراسم گرامیداشتی در سالن آمفی‌تئاتر ساختمان شهید رجائی برگزار شد‌.

در این مراسم، برنامه‌های متنوعی ازجمله؛ مداحی، سخنرانی و ... ارائه و در وصف ویژگی‌های رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خمینی (رحمت‌الله علیه) سخنان مبسوطی گفته شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نعیمی؛ نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران محمد رسول‌الله استان تهران، با تشریح وضعیت فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و ...، اظهار کرد: هرچند مشکلاتی در جامعه وجود دارد اما در چهار دهه اخیر و در سایه انقلاب اسلامی دستاوردهای عظیمی را در کشور و در سطح دنیا به دست آورده ایم.

وی افزود: امروز انقلاب اسلامی در اوج قدرت قرار دارد و وقایع اخیر در فلسطین نشان داد، اسرائیلی که در دهه ۴۰در جنگ شش‌روزه بر همه کشورهای عربی پیروز شد، امروز در جنگی ۱۲روزه در برابر مردم منطقه بسیار کوچک غزه ناتوان شد و شکست را پذیرفت و این ناشی از نشر و حاکم شدن تفکر حضرت امام (ره) و انقلاب اسلامی بر جامعه فلسطین است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: