به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، مهدی علی اکبرزاده اظهارکرد: حدود 220 غرفه در نمایشگاه پوشاک مدارس اعم طراحان و تولید کنندگان لباس مدارس شرکت می کنند به همه مدارس استان ها پایگاه های اوقات فراغت و فعالیت های تابستانی  و پایگاه های  ثبت نام مدارس در خصوص این نمایشگاه اطلاع رسانی انجام شده تا اولیاء ، مسئولان و دانش آموزان با تنوع پوشاک و لباس های دانش آموزان و فرهنگیان آشنا شوند.

 

مدیرکل فرهنگی،هنری،اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش ،تصریح کرد: همه تولید کنندگان، طراحان و شرکت هایی که در این نمایشگاه حضور دارند مطابق قوانین آموزش و پرورش و سایر نهاد های نظارتی پوشاک و طراح های خود را ارائه می کنند .

 

وی خاطرنشان کرد: مدارس،معلمان، دانش آموزان و اولیاء می توانند با حضور در این نمایشگاه از کم و کیف لباس ها، رنگ ها و طرحهای قابل استفاده دیدن کنند و الزامی برای قرارداد بستن با این شرکت ها ندارند و همه موارد مطابق با مصوبات و الزامات وزارت آموزش و پرورش است .

 

علی اکبرزاده افزود: نمایشگاه پوشاک دانش آموزی فضایی را فراهم کرده تا طرحها،مدل ها و رنگهایی که براساس الگوهای اسلامی،ایرانی،بومی و محلی تهیه و تولید شده به معلمان، مسئولان مدارس، اولیاء و دانش آموزان ارائه شود.

 

مدیرکل فرهنگی،هنری،اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: همه مدل هایی که در نمایشگاه پوشاک مدارس ارائه می شود با دقت بررسی و مورد تایید کارشناسان وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است .

 

وی تصریح کرد: نمایشگاه پوشاک مدارس از 29 تیرماه تا 3 مرداد ماه در بوستان "گفت و گو" با همت کار گروه مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود که آموزش و پرورش نیز به عنوان عضو تاثیرگذار این کار گروه با آنها در برگزاری نمایشگاه مشارکت خواهد داشت