به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان در دهه اول ماه محرم ، هیأت‌های دانش آموزی انصارالمهدی(عج) را با همکاری دانش‌آموزان عضو انجمن اسلامی مدارس و با حضوردیگر دانش‌آموزان برگزار می کند.

بر اساس این گزارش، در این هیأت‌ها مراسم سخنرانی، سینه‌زنی و نوحه‌خوانی به صورت متمرکز در شهرها و مراکز استان ها و بومی هر شهرستان، انجام می گیرد.

در این گزارش آمده است، از دیگر برنامه ها و رویکردهای محتوایی هیئت های انصار المهدی (عج) ، انس با شهدا و  گرامی داشت یاد و خاطره آنها خصوصا شهدای دانش آموز و تدبر و انس بیشتر با مفاهیم قرآن کریم است.

بر این اساس، نرم‌افزار بیرق نیز نسخه پشتیبان از هیأت‌‌های انصارالمهدی(عج) است که شامل سخنرانی و عزاداری است و کتاب بوی سیب که شرحی بر زیارت عاشورا است، در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

گفتنی است؛ سایت بیرق در خصوص برنامه‌های محرم و پشتیبانی هیأت‌های انصارالمهدی(عج) راه‌اندازی شده است و دانش‌آموزان برای ارائه گزارش‌های هیأت‌های انصارالمهدی(عج) و اطلاعات از برنامه‌های دانش‌آموزی محرم می‌توانند به این سایت به آدرس beyraagh.ir و کانال سروشbeyragh_ansar @ مراجعه کنند.