به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، براساس جدول زمانی فراخوان جذب هیئت علمی مرداد ماه ۹۸، ثبت نام متقاضیان جذب هیئت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات تابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری از ۲۶ شهریورماه آغاز شده و تا ۶ مهر ۹۸ ادامه خواهد داشت.

اعلام نیاز دانشگاه‌ها به هیئت علمی از ۱۹ مردادماه ۹۸ «همزمان با شب عرفه» آغاز شده و تا ۴ شهریورماه ۹۸ ادامه داشت در این مدت دانشگاه‌ها فرصت داشتند تا اعضای هیئت‌علمی مورد نیاز خود در سال جدید را اعلام کنند.

براساس جدول زمانی فراخوان جذب هیئت علمی مرداد ۹۸، مرکز نظارت از ۵ شهریور الی ۱۶ شهریور ۹۸ اعلام نیاز دانشگاه‌ها و تخصیص ظرفیت لازم را بررسی کرد.

دانشگاه‌ها نیز از امروز ۲۰ شهریور تا ۲۵ شهریورماه ۹۸ فرصت دارند که نیاز خود را با تأییدیه مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی تطبیق دهند.

فراخوان جذب هیئت‌علمی از ۲۶ شهریورماه توسط مرکز جذب اعضای هیئت علمی آغاز و تا ۶ مهر ۹۸ ادامه دارد. همچنین فرآیند رسیدگی در دانشگاه‌ها از ۱۳ مهرماه آغاز می‌شود و ۱۳ دی‌ماه ۹۸ پایان می‌پذیرد.

لازم به ذکر است، بررسی مرکز جذب و طرح پرونده‌ها در هیئت مرکزی جذب از ۱۴ دی‌ماه آغازخواهد شد و ۲۹ بهمن‌ماه ۹۸ پایان می‌یابد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: