به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، بابک نگاهداری رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد با اشاره به تصویب آیین نامه تسهیلات دانشجویی و دانش‌آموزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در شصت و پنجمین جلسه هیئت امنای این باشگاه، گفت: با توجه به تغییرات رویکرد باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان از تسهیلات محوری به فعالیت محوری، آیین‌نامه تسهیلات به روز رسانی شد و در جلسه هیئت امنای باشگاه پژوهشگران و نخبگان به تصویب رسید.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی درباره تغییرات این آیین‌نامه گفت: اعطای تسهیلات در راستای توانمندسازی هدفمند اعضای باشگاه در جهت تربیت نیروی متخصص کشور، پرورش مدیران و پژوهشگران آینده از مهمترین تغییرات این آیین نامه نسبت به آیین نامه قبل است.

وی تأکید کرد: اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در اولویت جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارند. مهمترین تسهیلات اعطایی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی شامل تخفیف شهریه، پرداخت وام دانشجویی، تشرف به مکه معظمه و عتبات عالیات، تسهیلات آموزشی به منظور ارتقاء توانمندی‌های علمی ـ پژوهشی اعضاء، تسهیلات طرح‌های پژوهشی، تسهیلات مقالات و ثبت‌نام در رویداد­ها، تسهیلات توانمند سازی کارآفرینی، تسهیلات انتشار کتاب، تسهیلات فرهنگی، تسهیلات اختراعات و همچنین تسهیلاتی نظیر کارورزی، استفاده از تسهیلات سرباز نخبگی، اولویت اعضای باشگاه جهت استقرار در مراکز رشد و اولویت اعضای استعداد درخشان و استعداد برتر باشگاه در جذب هیات علمی است.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد در پایان خاطر نشان کرد: تسهیلات تیم داری، شرکت در رویداد‌ها و مسابقات، حمایت از طرح‌های حاصل از نظام موضوعات «سامانه پایش»، شرکت در نمایشگاه‌های علمی، توانمندسازی کارآفرینی و ... در جهت تربیت نیروی متخصص کشور از جمله برنامه های باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: