به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، محسن حاجی میرزایی با صدور احکام جداگانه‌ای سعید اوحدی را به سمت معاون حقوقی و امور مجلس، سعید غلامزاده عسکری را به سمت مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و مدیریت منابع و حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی عسکری را به سمت مشاور وزیر منصوب کرد.

وزیر آموزش‌وپرورش در آئین تکریم و معارفه‌ای که به همین مناسبت برگزار شد، از تلاش‌های حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی عسکری معاون سابق حقوقی و امور مجلس و همچنین احد سامی‌فر سرپرست سابق اداره کل بودجه و مدیریت منابع تجلیل کرد.

شایان‌ذکر است؛ سعید اوحدی با آغاز جنگ تحمیلی در سال 1359 به ایران بازگشت و از همان آغاز جنگ، حضوری فعال در جبهه‌ها داشت و سرانجام در بهمن 1361 و در عملیات والفجر مقدماتی با سمت مسئولیت فرمانده دسته، به همراه جمعی از همرزمان خود به اسارت درآمد و این اسارت 8 سال طول کشید.

اوحدی پس از دوران اسارت در پست‌ها و مسئولیت‌های مختلفی از جمله معاونت سیاحتی وزارت ارشاد، مدیریت عمره کشور، مدیریت نمایشگاه‌های تمدن اسلامی در مالزی و مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از سال 88 تا 91 مشغول به خدمت بود.

وی در شهریور سال92 به‌عنوان رئیس سازمان حج و اوقاف و امور خیریه منصوب شد و در اواخر سال 96 به‌عنوان رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به خدمت خود ادامه داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: