به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار حسین عبدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان تبریز بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرارگرفت.

او در ادامه افزود: ماموران پلیس آگاهی استان با انجام تحقیقات گسترده به صورت محسوس و نامحسوس و اشرافیت اطلاعاتی یک نفر سارق را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: سارق دستگیر شده در بازجویی فنی پلیسی و مواجهه با دلایل و مستندات پلیس به 141 فقره سرقت اعتراف کرد.

سردار عبدی با بیان اینکه سارق دستگیر شده در تحقیقات تکمیلی یک نفر همدست و 2 نفر مالخر را نیز معرفی کرد، اظهار داشت: همدست متهم و مالخران نیز دستگیر و با تشکیل پرونده  به مراجع قضائی معرفی و از آن طریق با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

رئیس پلیس استان در خصوص شیوه سرقت سارقان نیز گفت: سارقان دستگیر شده با استفاده از غفلت ساکنان آپارتمان ها به هنگام باز کردن درب پارکینگ ها برای بیرون یا داخل بردن خودرو ها، وارد پارکینگ شده و در فرصت مناسب اقدام  به سرقت از داخل خودرو ها می کردند.

او به شهروندان توصیه کرد هنگام استفاده از پارکینگ ها، قبل از بسته شدن کامل کرکره برقی پارکینگ منازل، محل را ترک نکنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: