به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار علی ذوالقدری اظهار داشت: روز گذشته، اخباری مبنی بر این که مالکان 3 پارکینگ خودرویی در حوالی خیابان "بهار"، میدان "هفت تیر" و "یافت آباد" با سو استفاده از شرایط و وضعیت فعلی جامعه، تعداد قابل توجهی از انواع خودروهای ایرانی و خارجی دپو و جمع آوری کرده اند تا در فرصت مناسب با چندبرابر قیمت واقعی آن را روانه بازار کنند دریافت کردیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه تحقیقات پلیسی نشان از صحت اخبار داشت، گفت: با هماهنگی مقام قضائی روز گذشته مأموران در3 عملیات جداگانه برای دستگیری محتکران و بازرسی از محل های مذکور به نشانی های اعلامی اعزام و موفق شدند ابتدا از پارکینگ حوالی "یافت آباد" 70 دستگاه انواع خودرو شامل بنز، پژو206، تیبا، دنا و رانا کشف و مالک پارکینگ را نیز به اتهام احتکار خودرو دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال دهند.

سردار ذوالقدری تصریح کرد: ماموران در ادامه بررسی های خود از دو پارکینگ در حوالی میدان هفت تیر و خیابن بهار نیز 56 دستگاه انواع خودرو خارجی و ایرانی شامل جکS5، هایما، پژو405، مزدا3و ساینا کشف و مالک این پارکینگ ها را نیز به همین اتهام دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال دادند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت  با بیان اینکه ارزش ریالی خودرو های کشف شده حدود 250میلیارد ریال است، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تحقیقات اولیه به دادسرا معرفی شدند.

او در پایان با اشاره به اینکه برابر تصمیمات صورت گرفته هر گونه دپو و نگهداری خودروی فاقد پلاک در پارکینگ ها ، احتکار محسوب شده و با محتکران برابر دستور قضائی برخورد خواهد شد، از شهروندان خواست: تا در صورت اطلاع از این گونه پارکینگ ها مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: