به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ داریوش صادقی فرد سرپرست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان، گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت استان تهران در پی کسب خبری مبنی بر وجود کالاهای غیر بهداشتی، تاریخ گذشته و فاسد در یکی از انبارهای نگهداری مواد غذایی در یکی از محله های شهرستان ورامین، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران پس از بررسی و کسب اطمینان از درستی موضوع و شناسایی دقیق انبار مذکور به همراه نمایندگان اداره بهداشت و اتاق اصناف از این انبار بازرسی کردند که در نتیجه این عملیات محموله مواد غذایی غیر بهداشتی و تاریخ گذشته فاسد کشف شد.

این مقام انتظامی گفت: در بازرسی از این انبار ۶ هزار و ۱۳۲ شیشه و قوطی انواع نوشابه گازدار و ۲هزار و ۳۵۲ عدد دوغ شیشه ای و لیوانی تاریخ گذشته و غیر بهداشتی به ارزش کارشناسی شده ۳۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرپرست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان تصریح کرد: برابر هماهنگی های به عمل آمده با اداره تعزیرات حکومتی و اداره بهداشت شهرستان ورامین، انبار مذکور توسط پلیس پلمب شد.

سرهنگ صادقی فرد با بیان اینکه در این رابطه یک فرد متخلف شناسایی و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست درصورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز و موارد مشکوک توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: