به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سروان "مهدی کیاشمشکی" اظهار داشت : سی ام خردادماه جاری ماموران کلانتری 209 پایانه غرب حین گشت‌زنی به یک موتورسوار که در حال قاپیدن کیف زنی بود، برخورد کردند.

او با بیان اینکه بلافاصله ماموران کلانتری برای دستگیری کیف قاپ وارد عمل شدند، گفت: در یک عملیات ضربتی ، موتورسیکلت متوقف و راکب آن دستگیر شد.

رئیس کلانتری 209 پایانه غرب تصریح کرد: ‌این زن که بر اثر مقاومت با کیف قاپ به زمین برخورد کرده و مصدوم شده بود سریعا به بیمارستان انتقال یافت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در کلانتری علاوه بر اعتراف به جرم ارتکابی به 50 فقره سرقت دیگر اعتراف کرد، خاطرنشان کرد : در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که وی با استفاده از پلاک تقلبی در سطح شهر تردد و با انتخاب سوژه ها از آنان سرقت می کرده است.

رئیس کلانتری 209 غرب تهران اضافه کرد: تا کنون  6 تن از مال باختگان شناسایی و متهم برای کشف جرم با دستور قضائی در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت ؛ شهروندانی که در یک ماه اخیر به همین شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند می تواند برای پیگیری شکایتشان به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: