به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار سید جعفر حسینی جانشین فرمانده انتظامی استان البرز، در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت یک بامداد اواخر خردادماه سال جاری، در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره آدم ربایی از سوی سرنشینان 2 دستگاه خودرو پراید و 405 در محدوده اتوبان "کرج-قزوین" حوالی شهرستان "نظرآباد"، بلافاصله مأموران به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

او افزود: در تحقیقات محلی مشخص شد، سرنشینان یک دستگاه سواری 405 و پراید، جوانی 21 ساله را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داده و سپس اقدام به ربودن وی و فرار از محل کرده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران به منظور شناسایی آدم رباها وارد عمل شده و ضمن استعلام از پلاک خودروها دستور توقیف آن ها را به تمامی یگان های انتظامی استان های همجوار صادر کردند.

او بیان داشت: تحقیقات برای شناسایی متهمان ادامه داشت تا این که یک دستگاه خودرو پراید با مشخصات مورد نظر در اتوبان "کرج-قزوین" شناسایی و پس از مطابقت پلاک خودرو با پلاک مورد نظر بلافاصله دستور توقف خودرو صادر و راننده و سرنشین آن که 2 زن بودند، دستگیر شدند.

سردار حسینی گفت: متهمان در اظهارات خود گفتند که، خودرو حامل فرد ربوده شده دقایقی پیش از آن ها جدا شده و به سمت اتوبان قم حرکت کرده است که موضوع به ماموران آگاهی استان قم اطلاع داده شد و با سرعت عمل ماموران خودرو مورد نظر که یک دستگاه پژو 405 بود با 2 سرنشین مرد شناسایی و در یک عملیات ضربتی هر 2 متهم دستگیر و فرد ربوده شده نیز در کمتر از 24 ساعت در یک عملیات موفق پلیسی رها شد.

او در ادامه افزود: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان "نظرآباد" انگیزه خود از این آدم ربایی را اختلافات مالی عنوان کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز ضمن بیان اینکه در این رابطه2 دستگاه خودرو توقیف شد، خاطر نشان کرد: هر 4 متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: