به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛،محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی امروز شورای شهر تهران درباره تخریب ملک مربوط به نهاد ریاست جمهوری، اظهار داشت: در صورتی که با تمام پرونده‌های کمیسیون ماده 100 مانند پرونده نهاد ریاست جمهوری برخورد شود دیگر در تهران تخلفات این چنینی نخواهیم داشت.

رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: یکی از موضوعات اساسی در پرونده‌های ارسال شده به کمیسیون ماده 100 مسأله تخریب املاک است؛ اجرای این حکم همیشه با مشکلاتی روبه‌رو است و برای همین پرونده‌های بسیار کمی با حکم تخریب اجرایی می‌شوند.

او افزود: درباره ملک جماران به روحانی ظلم شده است.ملک جماران خانه شخصی نیست و قرار بود دفتر ریاست جمهوری شود.

هاشمی تصریح کرد: به نظرم به روحانی در این زمینه ظلم شده است چرا که این خانه متعلق به نهاد ریاست جمهوری و نه شخص رئیس جمهور است. اکثر گودهای پرخطر متعلق به مدیریت قبلی است.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی در مورد زمان ملاقات شورای شهری‌ها با محمدباقر قالیباف رئیس مجلس،‌گفت: این ملاقات یک امر طبیعی محسوب می‌شود و حتماً به موقع انجام خواهد شد.

هاشمی در مورد برگزاری جلسه هم‌اندیشی شورای شهری‌ها با مدیران شهری گفت:‌ این جلسه در زمینه همدلی و تعامل با مجمع نمایندگان تهران برگزار شد تا شاهد حل به موقع مشکلات پایتخت باشیم

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: