به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا؛ محمود ترفع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، درباره افزایش حق جذب کارگران اتوبوسرانی، اظهار داشت: این شرکت بیش از 5500 کارگر دارد که طبق آخرین دستورالعمل 10 درصد حق جذب آنها افزایش می‌یابد و این مساله در افزایش درآمد ناشی از اضافه کار، شب‌کاری و تعطیل‌کاری آنها نیز تاثیر گذار است.

او گفت: افزایش 10درصدی حق جذب طبق جلسات برگزار شده با معاونت منابع انسانی و موافقت شهرداری حاصل شد.

 مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خاطرنشان کرد: حق جذب کارگران اتوبوسرانی بعد از چندین سال جهت ترمیم حقوق آنها با توجه به شرایط اقتصادی افزایش می‌یابد.

ترفع در مورد آمار ابتلا به کرونا در میان پرسنل اتوبوسرانی گفت: متاسفانه سه نفر به دلیل این بیماری در شرکت واحد اتوبوسرانی جان خود را از دست داده‌اند که دو نفر آنها در اسفند جان باختند و یک نفر حدود 10 روز جان خود را از دست داد.

او با اشاره به اینکه آمار مبتلایان به کرونا در شرکت واحد اتوبوسرانی در اردیبهشت نسبت به فروردین و خرداد بیشتر بوده است، گفت: از ابتدای اپیدمی کرونا بیش از ۲۰۰ نفر از همکاران ما در بخش‌های عمومی و خصوصی اعم از پرسنل، راننده و فعالان اداری و ستادی به کرونا مبتلا شده‌اند که خوشبختانه عمده  آنها بهبود یافته‌اند و در حال حاضر ۲۳ نفر مبتلا به کرونا داریم.

منبع: فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: