به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمد جواد نوروزی، معاون آموزش مؤسسه علمی رزمندگان اسلام از جمع بندی دروس تخصصی پایه دوازدهم به صورت رایگان برای دانش آموزان سراسر کشور خبر داد.

او تصریح کرد: دانش آموزان می توانند برای استفاده از جمع بندی این دروس و شرکت در کلاس های برخط(آنلاین) به صورت رایگان به آدرس اینترنتی https://www.razmandegan.ir/loghmeh مراجعه کنند.

نوروزی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی افزود: به دلیل اهمیت پایه دوازدهم و برگزاری امتحانات این پایه به صورت نهایی و تأثیر مستقیم آن روی کنکور و آینده دانش آموزان، دروس تخصصی این پایه توسط معلمین مجرب موسسه جمع بندی و فایل آموزشی آن به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان سراسر کشور قرار خواهد گرفت. برای شرکت در این کلاس ها نیاز به شناسه کاربری و رمز عبور نیست و دانش آموزان و دبیران می توانند به عنوان میهمان وارد کلاس شوند.

او با بیان اینکه محدودیتی برای ورود دانش آموزان سراسر کشور وجود ندارد، اظهار داشت: حضور دانش آموزان پسر و دختر در کلاس های مجزا است و لینک فایل آموزشی کلاس هایی که در هفته های گذشته هم برگزار شده داخل سایت موجود است.

نوروزی در پایان با اشاره به اینکه خیل عظیمی از دانش آموزان کشور بالاخص در شرایط به وجود آمده از نعمت معلم خوب و حتی جزوه آموزشی خوب محروم هستند، هدف از این اقدام را کمک به نظام آموزشی و تعلیم و تربیت کشور عنوان کرد و افزود؛ یکی از کارکردهای بسیج در عرصه آموزشی توسعه عدالت آموزشی است که در شرایط فعلی برگزاری دوره های جمع بندی و در اختیار عموم قرار دادن آن یکی از مصادیق این امر است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: