به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ هیات مدیره مجمع ملی جوانان به مناسبت هفتم تیرماه سالروز شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش که بعنوان هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است، پیامی را صادر کرد.

بنابر این گزارش متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفتم تیرماه سالروز بزرگداشت مقام شامخ شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و یاران باوفایش، یادآور نقش حساس منصب قضاوت و برقراری عدالت است.

بی‌شک اقدامات شایسته مقام عالی دستگاه قضائی در این مدت، حرکت و تحولی بزرگ در برقراری عدالت و مبارزه با مفسدان اجتماعی است؛ که آثار آن به خوبی در جامعه نمایان و در ادامه مسیر، همکاری و پشتوانه مردمی به این مهم کمک خواهد کرد.

ابلاغ شیوه‌نامه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضائیه برگ زرینی است، که نشان از اعتماد ریاست محترم قوه به ظرفیت مردمی و نهادهای مدنی در راستای خدمت به محرومان و برقراری عدالت اجتماعی دارد.

بی‌تردید مجمع ملی جوانان بعنوان نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد حوزه جوانان، فعالین اجتماعی جوان و رابطین مردمی،‌ همواره بر تعامل و همکاری با آن قوه محترم اصرار و تاکید نموده و معتقدیم که بدون همکاری و همیاری فیمابین دستگاه قضائی پیشرفت کار بویژه پیشگیری از آسیب‌‌های اجتماعی امکان‌ پذیر نیست.

هیات مدیره مجمع ملی جوانان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم دکتر بهشتی این روز را به ریاست، قضات و سایر کارکنان قوه قضائیه تبریک عرض کرده و آماده هر گونه همکاری با آن قوه محترم می‌باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: