به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ نادر مرادی با اشاره به اینکه در حال حاضر تالارهای پذیرایی با ظرفیت 50 درصدی و با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کرده اند، اظهار داشت: تعدادی از شهروندان به تالارها مراجعه و برای برگزاری مراسم تنظیم قرارداد می کنند ولی با توجه به نوسانات شیوع بیماری کرونا و یا دلایل مشابه و ... تقاضای کنسلی قرار داد را دارند.

او افزود: در این مرحله شیوع و نوسانات گسترش بیماری کرونا غیرمترقبه نبوده و قابل پیش بینی است بر این اساس متصدیان تالارها مجاز به دریافت حق کنسلی هستند.

سرهنگ مرادی همچنین در خصوص مشتریانی که قبل از شروع و اعلام رسمی شیوع کرونا در کشور با تالارها قرارداد منعقد کرده اند، تصریح کرد: همان طور که سابق بر این نیز اعلام شده است این افراد بدون پرداخت هرگونه جریمه ای می توانند قرارداد خود را کنسل کنند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت گفت: متصدیان و مدیران تالارها مکلف هستند بر اساس بخشنامه ها و مقرره های اعلامی از سوی ستاد مبارزه با کرونا در خصوص برگزاری مراسم، قرارداد تنظیم کنند و در صورتی که بر خلاف چارچوب مشخص شده فعالیتی را انجام دهند با آنها برابر قانون برخورد خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: