به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ"نادر مرادی" اظهار داشت: عصر روز گذشته، مأموران پلیس اماکن پایتخت خبری مبنی بر عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، عرضه و استعمال قلیان در رستورانی در حوالی خیابان "فرحزادی شمالی" دریافت شد و تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی مراجعه کردند.

او بیان داشت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، متصدی رستوران محل صنفی خود را محل رفت و آمد تعدادی افراد هنجارشکن قرار داده و بدون توجه به پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، در رستوان حاضر و در حال مصر قلیان هستند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متصدی این واحد صنفی متخلف و پلمب کافه رستوران گرفته شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ خاطر نشان کرد: با پلمب کافه رستوران متصدی آن برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ مرادی در پایان با اشاره به ادامه دار بودن طرح های نظارتی معاونت نظارت بر اماکن عمومی بر صنوف شهر تهران به ویژه صنوف عرضه کننده قلیان، از شهروندان خواست: در جلوگیری از شیوع ویروس کروناه همراه پلیس بوده و هرگونه گزارشی را در خصوص تخلفات صنفی از طریق سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: