به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا؛ فریبا گودرزی در خصوص وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروزبرای برخی مناطق اردبیل، سواحل دریای خزر، شمال آذربایجان‌های شرقی و غربی، جنوب سیستان و ارتفاعات شرقی هرمزگان بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

او ضمن اشاره به اینکه از روز پنجشنبه تا شنبه در برخی از نقاط استان‌های ساحلی دریای خزر بارش باران رخ می‌دهد، ادامه داد: در استان‌های آذربایجان‌های شرقی و غربی، اردبیل و خراسان شمالی در بعضی ساعات انتظار رگبار و رعد و برق را داریم.

این کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: روز پنجشنبه برای جنوب سیستان و بلوچستان، برخی نقاط هرمزگان و جنوب استان فارس بارش‌های پراکنده پیش بینی می‌شود.

گودرزی با بیان اینکه از جمعه تا یکشنبه هفته آینده دمای هوا در نوار شمالی کشور بین ۴ تا ۶ درجه افزایش می‌یابد، افزود: شرق کشور به ویژه منطقه زابل تا پایان هفته با وزش باد و خیزش گرد و خاک همراه است.

او با اشاره به اینکه برای تهران  پدیده جوی خاصی پیش بینی نمی‌شود، اظهار کرد: آسمان پایتخت صاف تا قسمتی ابری است و در ساعات بعد از ظهر برای آن وزش ملایم باد را انتظار داریم، همچنین بیشینه دمای تهران امروز به ۳۹ درجه سانتی گراد می‌رسد.

منبع: میزان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: