به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ ایوب شرافتی جانشین رئیس پلیس راه ناجا درباره جزئیات اعمال محدودیت‌های ترافیکی از چهارشنبه ۱ مرداد ماه تا شنبه ۴ مرداد در جاده‌های کشور، اظهار کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱ مردادماه تا ساعت ۶ صبح شنبه ۴ مردادماه در محور‌های کرج -چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران -سمنان -مشهد و بالعکس ممنوع است.

جانشین رئیس پلیس راه ناجا درباره تردد خودرو‌های سواری در محور کندوان، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه ۳ مردادماه از کرج و ابتدای آزاد راه تهران –شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ روز جمعه ۳ مردادماه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

او با اشاره به تردد وسایل نقلیه در محور هراز، گفت: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ روز جمعه ۳ مردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ روز جمعه ۳ مردادماه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ شرافتی بیان کرد: اجرای محدودیت‌های گفته شده منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها لغو شده تلقی می‌شود.

جانشین رئیس پلیس راه ناجا درباره تردد وسائل نقلیه سنگین، به استثناء حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی، گفت: در محور کندوان، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

او درباره تردد این نوع وسایل نقلیه در محور هراز گفت: در محور هراز تردد کلیه تریلر‌ها کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه ۱ مردادماه و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۲ و ۳ مرداد از محور هراز ممنوع است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: