به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه امروز دشمنان اسلام و انقلاب چشم دیدن آزادی و استقلال ما را ندارند و همه تلاش خود را به کار بسته اند تا ما را  از مسیر انقلاب و امامی که به ما آزادی و استقلال بخشید، جدا کنند، بیان داشت: آنچه امروز میتواند بیش از هز حربه ای دیگر پوزه دشمنان دد منش ما را به خاک بکشد، خدمت رسانی مضاعف و دو چندان و خدمتگزاری صادقانه به مردم است.

او با اشاره به اینکه امروز با توجه به تنگ تر شدن حلقه محاصره  اقتصادی دشمنان در واقع در وضعیت شعب ابی طالب هستیم ، گفت: با توجه به هجمه های همه جانبه مستکبرانی که کمر به دشمنی با انقلاب و نظام ما بسته اند همدلی، همبستگی و هم افزایی ما میتواند نقشه شوم بد خواهان و دشمنان ما را نقش بر آ ب نماید.

رئیس پلیس پایتخت افزود: تحریم داروهای بیماری های خاص و ترور سرداران و عزیزان این ملت همچون سردار سلیمانی ها و اعمال  فشارهای اقتصادی و ... نشان دهنده عمق کینه و دشمنی آمریکا و ایادی دون صفت او از مردم ایران است.

سردار رحیمی با تاکید براینکه امنیت داخلی مهمترین رکن امنیت است گفت: ما همواره در اوج آمادگی هستیم و با تمام وجود از امنیت و آرامش مردم دفاع خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد بد خواهان مردم و انقلاب خدشه ای به این امنیت و آرامش وارد نمایند. 

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: ما به سربازی ولایت و خدمتگزاری مردم افتخار می کنیم و با یک اشاره فرمانده عزیزمان به سرعت و تمام قد آماده انجام ماموریت ها و اوامر وی هستیم.

او باتاکید بر اینکه ما خادم و خدمتگزار مردم هستیم و باید مواظب باشیم که از ناحیه ما ظلمی به مردم روا نشود، عنوان داشت: باید همواره با رویی گشاده برای گره گشایی و حل و فصل مشکلات مردم آماده باشیم .

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه همواره در اوج آمادگی هستیم، عنوان داشت: امنیت پایتخت باید در کشور نمونه باشد و همواره باید تلاش نماییم که در اوج آمادگی و اقتدار آماده خدمتگزاری به مردم باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: