به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ انوشیروان محسنی بندپی پیش از ظهر شنبه در حاشیه جلسه ستاد ملی کرونا در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت برگزاری کنکور اظهار داشت: با افزایش روزهای برگزاری از ۲ روز به ۴ روز، سالن‌های محل برگزاری کنکور پس از هر آزمون ضدعفونی خواهد شد تا برای آزمون روز بعد مشکلی نداشته باشند.

او با اشاره به تشدید نظارت‌های بهداشتی شرایط را آماده برگزاری کنکور دانست و افزود: با رعایت پروتکل‌های مربوطه و استفاده از ماسک توسط داوطلبین، کنکور امسال به نحوه مطلوب برگزار خواهد شد.

استاندار تهران همچنین در مورد شرایط ذبح قربانی در عید قربان گفت: معاونین بهداشتی ۳ دانشگاه علوم پزشکی مستقر در شهر تهران نحوه ذبح قربانی و عرضه آن را اعلام می‌کنند و حسب تاکید فرمانده ستاد مدیریت مبارزه با کرونا هر سه معاونت دانشگاهی بر این امر نظارت خواهند کرد.

محسنی بندپی عنوان داشت: مراسم سوگواری ایام محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی کمیته انتظامی، امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا در استان تهران برگزار می‌شود و از این هفته نظارت‌ها بر نحوه فعالیت‌های اصناف و سایر مکان‌هایی که پیش تر فعالیت آن اماکن از سوی ستاد محدود شده بود با شدت بیشتری اعمال خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: