به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ دو پسر جوان سعی داشتند گوشی تلفن همراه زن میانسال را که از بازار تره بار خرید کرده و در حال گفت و گو بود را سرقت کنند و یکی از همدستانشان نیز در چند قدمی آنها سوار بر موتورسیکلت به انتظار همدستانش بود. ماموران بلافاصله آژیر خودرو را به صدا درآورده و برای دستگیری سارقان وارد عمل شدند. پسر موتور سوار با دیدن ماموران اقدام بدون توجه به همدستانش به فرار کرد و دو سارق دیگر با پای پیاده فرار کردند.

ماموران به تعقیب موبایل قاپان پرداخته و بلافاصله دو پسر سارق را که یکی از آنها ۱۷ و دیگری ۱۸ سال دستگیر کردند.

زن میانسال که متهمان قصد سرقت گوشی تلفنش را داشتند و در این سرقت مصدوم شده بود در تحقیقات گفت: از بازار تره بار خرید کردم و در حال خروج از بازار بودم که تلفن همراهم به صدا درآمد. مشغول گفت و گو با ترفن شدم که ناگهان موتور سواری سه ترک در کنار توقف کرد و دو نفر از موتورسواران، از موتدر پیاده شده و به سمتم آمدند. آنها با زور قصد سرقت گوشی ام را داشتند و من مقاومت کردم.به همین دلیل هم مقداری روی زمین مرا کشیدند و آسیب دیدم.

در تحقیق از دو متهم مشخص شد که آنها از حدود یک ماه قبل سرقت هایشان را در محله های بالای شهر شامل محله قائم، نوبنیاد و بلوار ارتش اجرا کرده و تا کنون ۱۵ سرقت داشته اند. 

سرهنگ محمد باقر قدم زاده رئییس کلانتری ۱۶۴ قائم با اعلام این موضوع که شکات احتمالی موتورسواران سه ترک برای اعلام شکایت به کلانتری ۱۶۴ مراجعه کنند، به شهروندان توصیه کرد: شهروندان از تلفن های همراهشان در محل های امن استفاده کنند تا سارقان از فرصت هایی که مالباخته ها برای آنها بوجود می آورند استفاده نکرده و گوشی تلفن همراهشان را سرقت نکنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: