به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمدرضا مسیب زاده، مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری مسابقه «در مسیر نور» برای ائمه جماعات مدارس از طریق بستر شبکه شاد و به صورت داوطلبانه خبر داد.

 مسیب‌زاده درباره برگزاری طرح تابستانی تحت عنوان در مسیر نور برای ائمه جماعات گفت: این موضوع براساس سیر مطالعاتی است براساس اینکه مدارس تعطیل هستند اما تربیت تعطیل نیست.

او در این باره ادامه داد: پیشنهادی از سوی حجت‌الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز به وزیر آموزش و پرورش داده شد که سیر مطالعاتی برای ائمه جماعات مدارس پیش بینی کنیم که به صورت داوطلبی باشد.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش افزود: این مسابقه از تفسیر 4 سوره حمد، یوسف، لقمان و حجرات ویژه ائمه جماعات مدارس انتخاب شده است که از طریق بستر شبکه شاد انجام می‌شود و جوایزی نیز برای برگزیدگان درنظر گرفته خواهد شد.

مسیب‌زاده درباره این طرح معنوی که قرار است با همکاری ستاد اقامه نماز در تابستان تحت عنوان در مسیر نور برای ائمه جماعات اجرا شود گفت: «کتابچه‌ای نیز در این باره تهیه شده است ما هم تلاش داریم کار اجرایی باشد‌.»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: