به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، ظهر امروز در نشست با سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، با موضوع رسیدگی به مشکلات درمانی ایثارگران گفت: ایثارگران نباید از ما برای انجام اموری که حق آن هاست تشکر کنند چرا که ما حق آنها را به ویژه در حوزه مسائل درمانی با تأخیر ادا کرده ایم.

نوبخت تصریح کرد: ما نسبت به بازنشستگان توجه خاصی داریم و ۳۲ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به تأمین اجتماعی را پرداخت کردیم تا معوقات بازنشستگان پرداخت شود.ما باید به حرکت این نظام شتاب دهیم تا دشمن به هدف خود نرسد.

او تاکید کرد: خوشبختانه در حاضر ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به حساب بنیاد شهید واریز شده و تا روز آینده بخشی از پاداش بازنشستگی ایثارگران پرداخت خواهد شد. البته این بدهی حدود ۷ هزار میلیارد است که تا پایان امسال معوقات ایثارگران تسویه خواهد شد.

نوبخت تصریح کرد: تلاش ما این است که با اصلاح ساختار بودجه آخرین گام‌های دولت را در زمینه بودجه انجام دهیم. ما به وعده الهی باور داریم و دولت هم خواهد توانست با سرافرازی وظایف خود را انجام دهد

نوبخت بیان کرد: بسیار شرمنده ام که نتوانستیم مشکلات ایثارگران را تاکنون به خوبی حل کنیم و امیدواریم اقدامات امروز ما در مسیر رفاه جامعه و ایثارگر مؤثر باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: