به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی در تشریح این خبر گفت: ساعت 17:30 دقیقه سی و یکم تیرماه اکیپی از کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی و انجام ماموریت در محدوده اتوبان آزادگان به راننده و یک سرنشین یک دستگاه خودروی سمند که پلاک انتظامی خودرو قسمت سریال آن با یک تکه آهن پوشانده شده بود، مظنون می شوند.

او افزود : پس ازهماهنگی لازم با مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی کارآگاهان از طریق بلندگو به راننده خودروی سمند دستور توقف داده که او بلافاصله پس از شنیدن دستور پلیس با افزایش سرعت فرار و با لایی کشی در بین خودروهای عبوری باعث رعب و وحشت شهروندان می شد .

این مقام انتظامی بیان داشت : مجددا به راننده سمند دستور توقف داده می شود که او بدون توجه به فرمان پلیس وارد میدان فتح و خط ویژه آزادی شده که افسر اکیپ با توجه به سرعت بالا و حرکات مخاطره آمیز راننده برای جلوگیری از خسارت های احتمالی چند تیر هوایی شلیک و همچنان راننده به فرار خود ادامه می داد که در این مرحله به سمت لاستیک عقب خودروی شلیک که متهمان همچنان به فرار خود ادامه می دادند.

کارآگاه گزافی گفت : با اصابت گلوله به لاستیک ها ، خودرو پس از طی مسافتی متوقف و راننده به نام اکبر و سرنشین به نام مرتضی دستگیر شدند.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: پس از بررسی خودرو و مشخص شدن پلاک اصلی خودرو ، متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری 108 نواب شدند. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: