به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس امنیت عمومی استان مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق اسلحه و اینکه با وارد کردن تعدادی سلاح از کشورهای همجوار به داخل کشور، قصد دارند آنها را از استان های همسایه وارد کرمانشاه کنند، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و اشراف اطلاعاتی خود موفق به شناسایی مسیر حرکتی 2 دستگاه خودروی پژو 405 قاچاقچیان شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، آنها را در ورودی شهر ماهیدشت متوقف کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی، 25 قبضه کلت کمری کشف و در این راستا 4 نفر هم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی مربوط به این باند ادامه دارد، گفت: در صورتی که افرادی دیگر هم با این باند همکاری داشته باشند اقدام لازم برای دستگیری آنها به عمل می آید.

او با اشاره به انهدام 5 باند قاچاق سلاح در استان طی سال جاری افزود: از ابتدای سال تاکنون 722 قبضه سلاح جنگی و شکاری از قاچاقچیان کشف شده است.

سردار جاویدان در پایان و با اشاره به اهتمام پلیس برای ایجاد فضایی آرام و با ثبات در جامعه، گفت: همه فعالیت های قاچاقچیان و مجرمان تحت رصد است و پلیس قاطعانه با آنان برخورد می کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: