به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ آیت ا... قره گوزلو با اعلام این خبر اظهارداشت: در پی ربایش نوجوانی 16 ساله در خیابان امام خمینی(ره) شهر زهک بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی وارد عمل شد.

او افزود: در بررسی های به عمل آمده از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد 4 نفر از سرنشینان یک دستگاه پراید سفید رنگ، نوجوان را در جلو یک کافه با ضرب و شتم و تهدید چاقو به زور سوار خودرو کرده و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان زهک تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و حفظ جان گروگان بلافاصله طرح مهار در تمامی محورهای مواصلاتی شهرستان زهک و شهرستان های همجوار  با همکاری تمامی رده های عملیاتی پلیس به اجرا در آمد.

او عنوان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی و استفاده از شیوه های نوین پلیسی 2 نفر از آدم ربایان را در کمتر از 2 ساعت از زمان گزارش آدم ربایی در یکی از مناطق شهر زهک  شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: آدم ربایان با اطلاع از دستگیری 2 همدست خود، فرد ربوده شده را در کمتر از 5 ساعت از ماجرای آدم ربایی در یکی از روستاهای شهرستان هیرمند رها کردند.

سرهنگ قره گوزلو با بیان اینکه شناسایی و دستگیری دیگر عاملان این پرونده آدم ربایی در دستور کار پلیس است، خاطر نشان کرد: در بررسی اظهارات فرد ربوده شده مشخص شد، انگیزه آدم ربایان از ربایش وی، اختلافات خانوادگی، نزاع و درگیری قبلی بوده و این آدم ربایی به قصد اقدامات تلافی جویانه صورت گرفته که با حضور به موقع و هوشیاری پلیس به نیت شوم خود نرسیدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: