به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار "عباسعلی محمدیان" اظهار داشت : در پی اعلام زنی مبنی بر ربوده شدن پدر 85 ساله اش توسط 2 مرد ناشناس در شهرجدید هشتگرد، بررسی موضوع در دستورکار پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.

او افزود: در تحقیقات اولیه کارآگاهان مشخص شد که فرزندان گروگان از همسر اولش که به مدت زیادی در خارج از کشور بوده اند و در این مدت نامبرده به دلیل مسائل مالی، اختلافاتی با همسر دوم و دختری که از او دارد داشته و نامبردگان در گذشته با سوء استفاده از تنهایی وی بیشتر اموالش را به نام خود کرده و او را به بیمارستان روانی منتقل کرده بودند.

سردار محمدیان ادامه داد: پس از بازگشت یکی از فرزندان گروگان به کشور و جلوگیری از ادامه اقدامات همسر و دختر نامبرده، اختلافات بیشتر شده و ظن کارآگاهان برای ربایش گروگان توسط افراد پیش گفته قوت گرفت.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان با دعوت مظنون اصلی پرونده که دختر گروگان است، تحقیقات خود را بر روی وی آغاز کردند، نامبرده در ابتدا منکر موضوع شده و از آن اظهار بی اطلاعی کرد اما با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و به ربودن پدرش با همکاری 2 نفر دیگر اقرار کرد.

سردار محمدیان با بیان این که با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه همدستان متهم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آن ها نیز دستگیر شدند، تصریح کرد: با روشن شدن ابهامات پرونده محل نگهداری گروگان در شهرستان ساوجبلاغ شناسایی و نامبرده به جمع خانواده اش بازگشت.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که هدف گروگانگیران از این اقدام  سرقت اموال فرد ربوده شده بود در پایان خاطرنشان کرد: پس از تکمیل پرونده متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: