به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ علی توکلی شهردار منطقه در نشست با هیئت رئیسه شورایاری ها ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، پیگیری نیازهای محلات در قالب پروژه های توسعه محله ای و کسب رضایت شهروندان را از اهداف مهم برنامه های اجرایی این منطقه عنوان کرد و گفت: درهمین راستا نیز بازدیدهای میدانی از محلات به منظور بررسی مسائل و مطالبات آن ها و ارائه راهکارهای مناسب با مشارکت شورایاران، طبق برنامه زمانبندی شده و با رعایت پروتکل های بهداشتی از هفته جاری آغاز خواهد شد.

شهردار منطقه اظهار کرد: هفته آینده نیز جلسه ای با حضور دبیران شورایاری ها، معاونین و شهرداران نواحی برای بررسی و تبادل نظر در خصوص موضوعات و مسائل محلات برگزار خواهد شد.

او به مشارکت حداکثری در اجرای دستور شهردار تهران درخصوص برنامه های اجرایی دهه اول ماه محرم، اشاره و خاطرنشان کرد:  درهمین راستا برنامه های ویژه ای با استفاده از ظرفیت های موجود اجرا می شود.

 این مسئول در ادامه با اشاره به تداوم اجرای برنامه های عمرانی و پروژه های توسعه ای محلات در ماه محرم، به بررسی روند اجرایی بازسازی مساجد حضرت ابوالفضل (ع)، امام زمان (عج) و اثنی عشر پرداخت و خواستار پیگیری و تسریع اتمام آن ها به منظور بهره برداری شهروندان شد.

توکلی ضمن ارائه توضیحاتی درخصوص نحوه مدیریت و نگهداشت زمین های چمن مصنوعی بیان کرد: به منظور واگذاری مدیریت و نگهداشت زمین های چمن های مصنوعی اخذ استعلام توسط اداره بازرسی منطقه از مراجع ذیربط ضرورت دارد.

 او همچنین بر نظارت و پیگیری بیشتر در خصوص جمع آوری زباله ها در محله خلازیل تأکید کرد.

در این نشست اعضای هیئت رئیسه شورایاری ها نیز به طرح مهمترین مسائل و مطالبات محلات این منطقه پرداختند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: