به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار محمد قنبری گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "ایرانشهر" با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ هایی از جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق از شهرستان "خاش"به حوزه شهرستان "ایرانشهر" دست یافتند.

او افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "ایرانشهر" پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی با رصد منطقه، عصر روز گذشته اعضای این باند مسلح را که با 3 دستگاه پژو 405 در حال جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی در یکی از محورهای فرعی "خاش" به "ایرانشهر" بودند، شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین مأموران، با عوامل انتظامی درگیر و پس از مواجه شدن با آتش پر حجم تکاوران پلیس مجبور به رها کردن خودروها و فرار به سمت نخلستان های اطراف شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در نهایت با عکس العمل سریع  تکاوران پلیس 2 نفر از سوداگران مرگ دستگیر و در بازرسی از خودروهای توقیفی از آنها، یک تن و 80 کیلو و 950 گرم مواد افیونی، شامل 993 کیلو و 950 گرم تریاک و 87 کیلو شیشه به همراه 2 قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

سردار قنبری در خاتمه با اشاره به معرفی متهمان دستگیر شده به مراجع قضائی، بر عزم جدی پلیس در برخورد با سوداگران مرگ تأکید کرد و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 در اختیار نیروی انتظامی قرار دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: