به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ این بازیگر دوست داشتنی حتی بعد از مرگش نیز تاریخ ساز شد، در حالی که توییتر اعلام کرد توییت اعلام خبر مرگ بوزمن در این رسانه بیشترین لایک تاریخ این وبسایت را دریافت کرده است. بازیگر ۴۳ ساله فیلم Black Panther بعد از آن درگذشت که خبر ابتلای خود به سرطان کولون (روده بزرگ) را به مدت ۴ سال مخفی نگه داشته و در این مدت در چند فیلم موفق بازی کرده بود بدون اینکه بگذارد کسی از بیماری مهلکش مطلع شود.

خانواده چادویک بوزمن در اطلاعیه خبر مرگ این بازیگر سرشناس در توییتر چنین نوشته بودند: «با اندوهی فراوان مرگ چادویک بوزمن را تایید می کنیم. ابتلای چادویک به سرطان کولون مرحله سوم در سال ۲۰۱۶ تایید شد و او در چهار سال اخیر با آن مبارزه می کرد در حالی که سرطانش به مرحله چهارم پیشرفت کرد. چادویک یک مبارز واقعی بود و در تمام این مدت خود را حفظ کرد و برای شما فیلم های بسیاری را به ارمغان آورد که خیلی دوست داشتید. از Marshall تا Da 5 Bloods و Ma Rainey’s Black Bottom آگوست ویلسون و چندین فیلم دیگر که همگی در جریان و بین جراحی ها و شیمی درمانی های بی پایان ساخته شدند».

در ادامه این بیانیه چنین آمده است: «افتخار دوران حرفه ای او بود که شخصیت شاه تی‌چالا را در Black Panther زندگی ببخشد. او در خانه اش در کنار همسر و خانواده اش درگذشت. خانواده او از شما به خاطر عشق و دعاهایتان تشکر می کند و از شما خواهشمند است که به حریم خصوصی آن ها در این دوران سخت احترام بگذارید». این توییت غم انگیز با یک تصویر سیاه و سفید از چادویک بوزمن همراه بود که با ۶٫۸ میلیون لایک و ۳ میلیون بازتوییت همراه شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: