به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان در تشریح این خبر گفت: شانزدهم آذر سال گذشته شهروندی 36 ساله طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 مدعی شد، هنگام برگشت از محل کارم سوار یک دستگاه پژو 206 سفید رنگ با دو سرنشین شده که پس از طی مسافتی با ضرب جرح و تهدید سلاح سرد، اموال و مدارک ام شامل گوشی تلفن همراه 10 میلیون تومانی و دو میلیون وجه نقد را سرقت و من را در حوالی اتوبان امام علی پیاده و متواری شده اند .

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران در ادامه افزود : پس از تشکیل پرونده مقدماتی در کلانتری 110 شهدا پرونده با دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد. بدوا کارآگاهان با راهنمایی شاکی به محل سوار و پیاده شدن او از خودرو اعزام و به جمع آوری سرنخ پرداختند.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارآگاهان موفق شدند راننده خودروی 206 که یکی از مجرمان سابقه دار به نام سعید 30 ساله بود را شناسایی که پس از روئیت تصویر متهم توسط شاکی او نیز وی را به عنوان یکی از سارقان معرفی کرد.

کنجوریان افزود: با شناسایی اولین متهم کارآگاهان با هماهنگی های قضائی 25 مرداد ماه وی در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات اولیه به پایگاه ششم این پلیس انتقال می یابد.

او ابراز داشت: با انتقال سعید به پلیس آگاهی وی در بازجویی لب به اعتراف گشود و ضمن اقرار سرقت به عنف از شاکی اظهار داشت، به همراه یکی از دوستانم به هویت امیر شاکی را سوار خودرو کردیم و پس از ضرب و جرح اموال وی را سرقت و او را در کنار اتوبان امام علی رها کردیم .

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی با بیان اینکه دستگیری متهم دوم پرونده در دستور کار قرار دارد، گفت: سعید با قرار تامین مناسب از سوی بازپرس دادسرای ناحیه 34 تهران، برای تکمیل تحقیقات در اختیار این پایگاه قرار دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: