به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ احسان مومنی در خصوص این خبرگفت : در ساعت 11:32 ظهر روز گذشته در پل کن مسیر شرق به غرب  یک دستگاه  کامیون  که در این مسیر در حال حرکت بوده ناگهان واژگون می شود.

سرهنگ مومنی عنوان کرد: پس از اطلاع از وقوع حادثه کارشناسان  منطقه 26 پلیس راهور پایتخت در محل حاضر شدند و نسبت به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

او گفت: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد عدم توانایی راننده کامیون جرثقیل در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمینه باعث بروز این حادثه گردیده است و راننده  نتوانسته به موقع عکس العمل نشان داده و کامیون واژگون می گردد و بر روی سقف  و ستون های یکدستگاه پراید از همه جا بیخبر که در همان مسیر در حال تردد بوده برمی گردد .

سرهنگ مومنی تصریح کرد: به خاطر همین واژگونی و ریزش گازوئیل در ان محدوده ترافیک سنگینی را شاهد بودیم و هر لحظه امکان و احتمال لیز خوردن و واژگونی خودرو و مخصوصا موتورسیکلتی در این محل می رفت .

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب ادامه داد: با حضور و فعالیت مستمر و مثال زدنی کارکنان منطقه 26 پلیس راهور فاتب  و حضور  جرثقیل سنگین راهور در موقعیت کامیون به حالت عادی بازگشت و به کنار راه منتقل گردید و ترافیک پس از مدتی  به حالت عادی بازگشت .

این مقام انتظامی اظهار کرد: با حضور عوامل اورژانس مصدومین این حادثه که راننده و سرنشین پراید  بودند ، پس از معاینه سرپایی، به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافت.

مومنی از رانندگان خواست: در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارند و از حرکاتی که باعث شود توجه آنها از رانندگی پرت شود خودداری کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: