به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در مراسم بازگشایی مدارس شهر تهران گفت: سازمان تاکسیرانی در قبال سرویس مدارس وظایفی داشته است و متعهد شده است آن ها را انجام دهد.

او افزود: یک کارگروه مشترک با آموزش و پرورش داریم. از سه ماه پیش با آموزش و پرورش جلسه برگزار کرده ایم. سامان دهی و صدور مجوز سرویس مدارس و صلاحیت سنجی راننده ها وظیفه شهرداری است. 153 شرکت سرویس مدارس صلاحیت سنجی شده و به آموزش و پرورش معرفی شدند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خاطرنشان کرد: ما تلاش کردیم تمام مراحل صلاحیت سنجی را به صورت الکترونیکی انجام دهیم. استعلام ها به صورت الکترونیکی انجام شد. 15 هزار راننده اعلام آمادگی کردند که در سرویس مدارس مشغول به کار شوند. در همین راستا پروتکل های لازم به رانندگان از طریق کلاس های راهور به آن ها آموزش داده شد. از طریق الکترونیکی از آن ها آزمون گرفته خواهد شد تا آمادگی آن ها مورد سنجش قرار گیرد.

قنادان در پایان اظهار کرد: عوامل کنترل و نظارت ما در خطوط تاکسی حضور دارند. برنامه مبارزه با کرونا از امروز رسما در خطوط تاکسیرانی آغاز شده است و ماسک و کاور مخصوص در تاکسی ها توزیع می شود.

//انتهای پیام: 5

خبرنگار: رضا پورحسین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: