به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ احسان مومنی، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب ضمن بیان این خبر گفت: در ساعت 21:30  مورخ  شب گذشته  ، خبر یک فقره واژگونی موتورسیکلت در مسیر اتوبان بعثت به شرق بعد از 17شهریور  از  طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به پلیس راهور فاتب اعلام گردید .

مومنی افزود: بلافاصله پس از دریافت این خبر ، تیم کارشناسی منطقه 15  پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر شدند و ضمن ایمن سازی محل حادثه ، بدلیل قرار گرفتن در اتوبان  به بررسی علل و عوامل این واژگونی پرداختند .

او تصریح کرد: با حضور عوامل اورژانس در محل حادثه  متاسفانه مشخص شد که راکب موتورسیکلت پس از واژگونی در محل حادثه  به علت شدت ضربه وارده فوت گردیده است .

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب بیان کرد : علت این حادثه  واژگونی موتورسیکلت و برخورد با جداول حاشیه راه  بوده که متاسفانه  راکب  این موتورسیکلت در دم فوت می نماید .

او ادامه داد: در این خصوص کروکی تنظیم و جهت سیر مراحل قانونی تحویل عوامل کلانتری  گردید  .

مومنی از راکبین عزیز موتورسیکلت سوار خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی حتما از کلاه کاسکت حین رانندگی استفاده نموده و هیچ گاه از اتوبان ها و بزرگراهها برای عبور  و مرور استفاده ننمایند و از لایی کشی  و انجام حرکات نمایشی  جدا پرهیز نمایند .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: