به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ رابرت مانیاک قبل از قتل بی رحمانه مادرش تصور می کرده که یک روزنامه نگار رسمی باشگاه منچستر یونایتد است که روزانه باید از چهره های سرشناس فوتبال این باشگاه گزارش تهیه کند.

این قاتل متوهم به همسایگان مادرش گفته بود که هر روز به باشگاه می رود تا گزارش های خواسته شده را تهیه کند و این کار را نیز انجام می داد یعنی هر روز لباس پوشیدن و با کیفی بر دوش در خیابان های شهر پرسه می زد تا زمان بگذرد ،  اما تحقیقات کارآگاهان پلیس روشن کرد که وی فردی متوهم و بیکار بوده که هرروز به بهانه تهیه گزارش از خانه خارج شده و وانمود می کرده که سرکار می رود. این در حالی است که یکی از همسایگان قربانی به پلیس بیان کرد که "رابرت" همواره داستان هایی از کارش تعریف می کرد که غیر قابل باور بوده است.

در روز جنایت این قاتل متوهم با مادرش درگیر شده و با ۳۷ ضربه چکش او را به قتل رسانده است.

گزارش های پلیس اسکاتلندیارد نشان می دهد که روز گذشته این قاتل متوهم در دادگاهی در" لیورپول" به جرم قتل مادرش به ۲۹ سال زندان محکوم شد.

قاضی پرونده انگیزه این جنایت هولناک و درگیری قاتل را با مادرش به دلیل بدهی ۴۶۰۰۰ پوندی متهم عنوان کرده وتاکید کرد که قاتل متوهم پس از قتل مادرش ۲۵۰۰۰ پوند از حساب بانکی وی خارج کرد است در حالیکه قاتل منافع مالی را در انگیزه جنایت مادرش بی اساس توصیف کرده اما کاراگاهان معتقدند که یک کودک برای دسترسی به پول های مورد نیازش در هرسنی دست به هر کاری می زند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: