به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ بهروز طهماسب کاظمی، رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد با اشاره به آغاز ثبت نام و شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی از روز یکشنبه، ۲۳ شهریور اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا مصاحبه سالجاری این دوره به صورت مجازی برگزار می‌شود.

او افزود: داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه انتخاب رشته واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده و تمایل به شرکت در این مرحله از ارزیابی علمی و تخصصی را دارند می‌توانند با مراجعه به سامانه azmoon.org نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام کنند.

کاظمی مطرح کرد: داوطلبان به منظور ثبت نام مصاحبه می‌توانند با کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته وارد این سامانه شوند و فرم مربوطه را دریافت و سپس تکمیل کنند و همراه با کلیه مستندات علمی و پژوهشی خود به صورت یک فایل PDF در سامانه بارگذاری کنند.

او ادامه داد: داوطلبان بدون توجه به محل‌هایی که شرایط دعوت به مصاحبه را کسب کرده اند، صرفاً می‌توانند بر اساس محل اقامت خود یکی از واحد‌های دانشگاهی که در سامانه ارائه شده را به عنوان حوزه برگزاری مصاحبه علمی مجازی انتخاب و ثبت کنند که در اطلاعیه‌های بعدی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی در خصوص زمان و نحوه حضور در واحد دانشگاهی محل برگزاری مصاحبه مجازی، اطلاع رسانی خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد تاکید کرد: مصاحبه کلیه رشته/گرایش‌های ثبت نامی فرد تنها در یک واحد دانشگاهی که توسط داوطلب انتخاب شده انجام خواهد شد و امکان ویرایش محل مصاحبه تا آخرین مهلت ثبت نام وجود دارد.

کاظمی افزود: داوطلبان می‌توانند تا ساعت ۲۴ چهارشنبه، ۲۶ شهریور نسبت به ثبت نام مصاحبه اقدام کنند و عدم ثبت نام در سـامانه فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

 کاظمی به داوطلبان تأکید کرد: پیگیر اطلاعیه‌های بعدی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی در سامانه sanjesh.iau.ir باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: