به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ علیرضا قدمی، رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه تا ۶ بامداد دوشنبه هفته آینده ۳۱ شهریور در جاده‌های کندوان، هراز و سوادکوه به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک، ممنوع است.

او افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه ۲۸ تا ۳۱ شهریور تا ۲ بامداد روز بعد در مسیر جنوب به شمال (مرزن آباد) ممنوع و با اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز‌های ذکرشده تا ۲ بامداد روز‌های بعد، مسیر شمال به جنوب یک‌طرفه انجام می‌شود.

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه ۲۸ تا ۳۱ شهریور در جاده هراز نیز از ساعت ۱۷ تا ۲ بامداد روز‌های بعد، مسیر رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محل، از ساعت ۱۹ روز‌های یادشده تا ۲ بامداد روز‌های بعد، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء)، یک‌طرفه خواهد بود.

او افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس‌راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش‌شماره ۰۱۱ شبانه‌روز آماده پاسخگویی درباره وضع راه‌های استان است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: