به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ سید امین موسوی گفت: ساعت ۲ بامداد شب گذشته ماموران گشت کلانتری در منطقه مشیریه به مرد جوانی که لباس شیک به تن داشت و در کوچه پس کوچه‌ها پرسه زنی می‌کرد مشکوک شدند

او افزود: ماموران در این مرحله به سراغ مرد شیک پوش رفته و در ابتدا از وی می‌خواهند که وسایل داخل کول پشتی خود را نشان دهد که این مرد پس از کمی مقاومت تصمیم به باز کردن کوله پشتی خود می‌کند که در بازرسی از داخل آن ۲ عدد ضبط و مانتیور خودرو‌های خارجی و ابزار و وسایل سرقت به دست آوردند.

رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه ادامه داد: متهم پس از انتقال به کلانتری ادعا کرد که یکی از ضبط‌ها خراب بوده و آن را نزد یک تعمیرکار برده است و با توجه به اینکه این ضبط قابل تعمیر نبوده اقدام به خرید یک ضبط دیگر می‌کند.

این مقام پلیسی اظهار کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که هر دو ضبط و مانیتور سالم بوده و متعلق به خودروی تویوتا است.

سرهنگ موسوی گفت: متهم که دیگر راهی جز اعتراف نداشت اعلام کرد که با توجه به اینکه محل سکونتش در همان منطقه مشیریه است با پای پیاده به خیابان‌های اطراف خانه اش رفته و هر یک شب درمیان سیستم صوتی و تصویری ۲ خودرو‌ها را سرقت و فردای آن روز وسایل سرقتی را می‌فروخته است که در این مدت زمان بیش از ۵۰ خودرو را در منطقه جنوب شهر هدف سرقت قرار داده است.

کلانتر محله مشیریه در پایان افزود: با تحقیقات اولیه از متهم، سارق شیک پوش برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: