به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار محمد قنبری اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با انجام یک سری اقدامات تخصصی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق  از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان ایرانشهر دست یافتند.

او افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی، عصر روز گذشته اعضای این باند مسلح را که با 2 دستگاه وانت تویوتا و 2 دستگاه سواری پژو 405 در حال جابه جایی محموله بزرگ مواد مخدر در محور خاش به ایرانشهر بودند، شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده ماموران به سمت خودروهای پلیس تیراندازی و با سرعت به سمت یکی از مسیرهای فرعی تغییر مسیر دادند که پس از طی مسافتی با تنگ شدن عرصه بر خود با رها کردن خودرو ها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری بیان کرد: در این عملیات مقتدرانه، تکاوران پلیس ضمن دستگیری 2 سوداگر مرگ در بازرسی از خودروهای توقیفی از قاچاقچیان 3 تن و 732کیلو و 700گرم مواد مخدر شامل 3 تن و530 کیلو و 700 گرم تریاک و 202 کیلوگرم حشیش به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: