به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار "محمد حسین حمیدی"، رئیس پلیس راهور تهران گفت: همشهریان و رانندگان تهرانی که خودروی آنها توقیف شده است برای تحویل خودوری خود دیگر نیازی نیست به پارکینگ ها و مراکز اجرائیات مراجعه کنند، بلکه از طریق مراکز پلیس +10 می توانند خودروی خود را تحویل بگیرند.

او توضیح داد: پس از توقیف وسیله نقلیه، قبض سفید پارکینگ توسط مامور توقیف کننده تحویل متصرف و یا مالک خودرو می شود که در این مرحله – متصرف و یا مالک خودرو می بایست با در دست داشتن مدارک (قبض سفید پارکینگ، سند یا کارت، صورت وضعیت خلافی به همراه فیش پرداخت، کارت شناسایی معتبر و گواهینامه متصرف) به یکی از دفاتر پلیس + 10 مستقر در سطح شهر مراجعه کند و پس از ا اسکن شدن مدارکش درخواست ترخیص خودرو را ثبت کند.

سردار حمیدی اشاره کرد: درخواست ثبت شده از طریق سامانه پارکینگ دفاتر پلیس +10 به کاربران اداره اجرائیات راهور تهران ارسال و پس از بررسی مدارک، پیامک ترخیص یا عدم ترخیص برای متصرف/مالک ارسال خواهد شد.

او گفت: درصورتی که پرونده ارسالی از نظر کارشناسان اداره اجرائیات راهور تهران مورد تایید باشد پیامک حاوی مبلغ فیش پرداختی پارکینگ و جرثقیل برای متصرف/مالک ارسال و پس از پرداخت آن مالک / متصرف خودرو برای تحویل وسیله نقلیه به پارکینگ مراجعه می کند.

رئیس پلیس راهور تهران اظهار کرد: ولی اگر مدارک نقص داشته باشد پیامک مراجعه حضوری به اداره اجرائیات راهور برای متصرف/مالک برای تکمیل مدارک و رفع نقص ارسال تا پس از آن برای ترخیص و تحویل گرفتن وسیله نقیله اقدام کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: