به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار عبدالرضا ناظری گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "فهرج" با اقدامات اطلاعاتی از عبور محموله سنگینی از مواد افیونی از شهرستان "فهرج" مطلع و موضوع را دستور کار خود قرار دادند.

او گفت: ماموران در روستای "علی آباد چاهدگال" به یک دستگاه خودرو نیسان برخورد و با سرنشینان مسلح آن درگیر شدند که متاسفانه ستوانیکم "هادی رئیسی" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "فهرج" در این درگیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار ناظری با بیان اینکه خودرو اشرار از محل درگیری متواری شد اما با سرعت عمل و هوشیاری ماموران پلیس در کمتر از یک ساعت خودور مذکور توقیف و قاتل مسلح دستگیر شد.

او با اشاره به کشف 2 قبضه سلاح ممنوعه و مقادیر زیادی مهمات در این عملیات تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودرو 443 کیلو و 803 گرم تریاک، 119 کیلو و 401 گرم حشیش، 15 کیلوگرم شیشه و 11 کیلو و 320 گرم هروئین را کشف کردند. 

فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان بیان داشت: پلیس کرمان با شهادت فرزندان سبز قامتش قد خم نمی کند بلکه قوی تر می شود و با تمام توان با قاچاقچیان مواد افیونی مقابله می کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: