به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار "غلامرضا جعفری " اظهار داشت : در پی وقوع یک فقره آدم ربایی با تهدید سلاح توسط سرنشینان 2 دستگاه خودرو سواری پژو 405 در شهرستان میناب و متواری شدن آدم ربایان با توجه به حساسیت موضوع مراتب به صورت ویژه در دستور کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت .

او افزود : با توجه به اینکه ربایندگان جهت برقراری ارتباط با خانواده گروگان از خط تلفن متعلق به یکی از کشورهای همسایه استفاده کرده و جهت رهایی فرد ربوده شده از خانواده وی تقاضای مبلغ 400 میلیون تومان کرده بودند ،کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی گسترده و با تشکیل دو اکیپ مجرب و با تلاش شبانه روزی مخفیگاه و محل نگهداری فرد ربوده شده را شناسایی کردند.

سردار جعفری اظهارداشت: کارآگاهان در تحقیقات تکمیلی ضمن شناسایی 4 تن از عاملان و رابطان آدم ربایی ،در دو عملیات جداگانه آنها را دستگیر و ضمن رهایی فرد ربوده شده به صورت صحیح و سالم از چنگ آدم ربایان ، متهمان را به یگان انتقال که در بازجویی های فنی به عمل آمده به مشارکت در آدم ربایی و انتقال ربوده شده به استان همجوار اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان، انگیزه آدم ربایان را طلب حساب معامله مواد مخدر عنوان و خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: