به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ عبدالوهاب حسنوند گفت: در یک ماه گذشته یک تن و ۸۵۵ کیلوگرم انواع موادمخدر در شهر تهران کشف ۵۲ نفر قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران با بیان اینکه عزم پلیس در مبارزه با سواداگران مرگ جدی و برابر قانون قاطع و شدید است خاطرنشان کرد: هیچ نقطه‌ای از شهر تهران برای جولان قاچاقچیان موادمخدر امن نیست، چرا که با همت و تلاش کارکنان خدوم و اشرافیت اطلاعاتی که مجموعه پلیس دارد، متهمان مواد مخدر درکوتاه‌ترین زمان دستگیر می‌شوند.

سرهنگ حسنوند از اجرای طرح مبارزه با موادمخدر در محلات خبر داد و بیان کرد: در راستای پاکسازی محلات و نقاط آلوده به تهیه و توزیع موادمخدر، تاکنون ۴ هزار و ۲۴۰ خرده فروش دستگیر شدند.

او با بیان اینکه از قاچاقچیان، توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر دستگیر شده در ماه گذشته یک تن و ۸۸۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است، افزود:در این مدت ۲۰۸ دستگاه خودرو و ۱۱۶ دستگاه انواع موتورسیکلت از قاچاقچیان موادمخدر و سوداگران مرگ توقیف شده است.

سرهنگ حسنوند با اشاره به انهدام ۷ باند قاچاق گسترده مواد مخدر در ماه گذشته تصریح کرد: در این مدت بیش از ۶ هزار معتاد پرخطر از سطح معابر شهر تهران جمع آوری و تحویل مراکز بازپروری شدند.

این مقام انتظامی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در این امر افزود: مبارزه با موادمخدر در شهر تهران بنا به تدابیر فرمانده محترم انتظامی تهران بزرگ و براساس پاسخگوئی به دغدغه و مطالبات به حق پایتخت نشینان صورت می‌گیرد، چرا که توفیقات پلیس در این عرصه با مشارکت همه جانبه مردم محقق شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: