به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم مقاومت(مدافعان سلامت) با حضور سعید نمکی، وزیربهداشت و درمان در باغ موزه دفاع مقدس امشب ۶مهر برگزار شد.

 مهدی عظیمی،دبیر جشنواره در ابتدای نشست گفت: در تاریخ اگرزینب( س )نبود عاشورا به همگان اطلاع رسانی نمی شد و دفاع مقدس باعث شده این مرز و بوم حماسه بسازد.

به گفته او جوانان دشمن ستیز و فیلمسازان و هنرمندان از هر سرزمین باید تلاش کنند خود آگاهی به وجود بیاید.

عظیمی تصریح کرد: استقبال بی نظیر جهانیان در این جشنواره با ارسال۱۳۰۰اثر در ابعاد مختلف و دریافت بیش از سه هزار اثر از خارج از کشور و‌دوهزاراثر از استانها را شاهد بودیم از این رو بخش‌های مختلف تقدیر از منتخبان در استانها و تهران،تحلیل و پژوهش و ...در هفته بسیج تا دهه فجر ادامه دارد.

دبیر جشنواره بین المللی فیلم مقاومت(مدافعان سلامت) افزود: این جشنواره برای پشتیبانی از هنرمندان ، دست مسولان را به گرمی می فشارد. از انجمن سینمایی دفاع مقدس تشکرمیکنم و باید‌ همچنان تلاش کنیم.امید است این جشنواره مورد قبول امام زمان و موجب تبسم مقام معظم رهبری باشد.

در ادامه آیین اختتامیه نشان رسول به مجید انتظامی اهدا شد.

همچنین مجید انتظامی در ادامه گفت: صحبتهای من در قالب موسیقی است.برخورد با هنرمندان چندان مناسب نیست ۸سال است که به خاطر برخوردی که با بنده شده موسیقی را رها کرده ام.

//انتهای پیام:5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: